Služby

Naše moderní a výkonné diagnostické přístroje ušetří Váš čas i peníze. V autoservisu Lpg-Skřivan najdete kompletní nabídku servisních i rychlo servisních služeb. Naši školení zaměstnanci Vám kvalitně a rychle pomohou s řešením všech Vašich problémů. Důležitý je pro nás osobní přístup nejen k zákazníkovi jako takovému, ale i k danému problému a jeho řešení.

 

Přestavby vozidel na LPG

Dnes už není otázka, jakým autem jezdíme, ale na jakou pohonnou směs.

Co děláme proto, abychom nezatěžovali životní prostředí zplodinami výfukových plynů? Co děláme proto, abychom našim dětem předali lepší, čistější svět?

Ano, i my můžeme přispět k lepšímu životnímu prostředí. 
Volba je před námi. Volte auto na plyn. Vyberte si takovou montážní firmu, která je schopná provést kvalitní přestavbu při dodržení ekologických i technologických parametrů vozidla, při maximální bezpečnosti zařízení.

Drobné opravy motorových vozidel

Naše firma v sekci drobné opravy motorových vozidel , kromě jiného, nabízí : drobné  mechanické práce, seřizování světel, výměnu provozních kapalin, rozvodů, převodovky, motoru, olejů, filtrů, kompletní přípravu na STK, dále provádíme celkovou kontrolu stavu vozidla, kontrolu, otestování a výměnu brzd, seřízení světlometů. Odborné služby našeho autoservisu za rozumné ceny. Kontaktujte náš autoservis, rádi zodpovíme Vaše dotazy.


www.lpg-autogascentrum.cz